0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Perspolis Teheran
inprogress
۱۷:۱۵
Gol Gohar
۲
۲
Mes Rafsanjan
Finished
۱۵:۰۰
Zob Ahan
۱
۳
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Paykan
۱
۰
Mes Kerman FC
Finished
۱۴:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Havadar SC
inprogress
۱۶:۰۰
Aluminium Arak
۳
۱
Sanat Naft
Finished
۱۴:۰۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Ain
۳
۰
Ajman
inprogress
۱۶:۴۵
Al Khaleej Khor Fakkan
۰
۲
Baniyas FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
-
-
Al Shabab Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca 1
Fluminense RJ
۱
۱
Boavista SC/RJ
Finished
۰۳:۴۰
Botafogo RJ
۲
۰
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۲:۰۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۰
Mumbai City FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Sao Jose EC RS
۱
۱
SER Caxias
Finished
۰۱:۳۰
Ypiranga RS
۳
۱
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۱:۳۰
Aimore
۰
۰
Esportivo Bento RS
Finished
۰۳:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۴:۵۰
Deportes Tolima
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Boyaca Chico
۲
۰
Alianza Petrolera
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Santa Cruz FC
۱
۰
Caruaru City FC
Finished
۰۲:۳۰
Maguary PE
۲
۱
Petrolina SFC
Finished
۰۱:۰۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Colon C-3
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Sao Paulo FC
۴
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۰۴:۰۰
Mirassol FC
۴
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۰۲:۰۰
  Australia A-League
Newcastle United Jets
۴
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
  South America South American Championship U20
Venezuela U20
۱
۰
Ecuador U20
Finished
۰۴:۰۰
Uruguay U20
۴
۱
Bolivia U20
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Rosenborg BK
۱
۱
Tromso IL
Finished
۱۵:۳۰
CA River Plate
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۱:۳۰
Randers FC
۵
۱
SonderjyskE
Finished
۱۵:۰۰
Stirling Lions
۲
۲
Perth
Finished
۱۴:۰۰
FC TPS Turku
۰
۱
Atlantis FC Edustus
Finished
۱۵:۳۰
Perth RedStar FC
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۴:۰۰
MKS Puszcza Niepolomice
۳
۰
Wieczysta Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Cork City FC
۰
۱
Dundalk FC
inprogress
۱۶:۳۰
Skra Czestochowa
۱
۳
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Ham-Kam
۰
۵
KFUM Oslo
Finished
۱۳:۳۰
TSV Hartberg
۲
۱
NK Bravo
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۳
۳
MFK Ruzomberok
Finished
۱۵:۳۰
Lillestrom SK
۱
۱
Sandefjord
inprogress
۱۶:۳۰
FK Spartak Moscow
۱
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۱
۳
Armadale
inprogress
۱۶:۰۰
Cockburn City
۱
۰
Sorrento SC
inprogress
۱۶:۰۰
FK Austria Wien
۰
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۷:۳۰
Defensor Sporting
۲
۴
Boston River
Finished
۰۴:۰۰
Valerenga IF Oslo
۴
۱
Sarpsborg 08
Finished
۱۵:۳۰
IF Brommapojkarna
۱
۱
IK Sirius FK
inprogress
۱۶:۳۰
GKS Dospel Katowice
۰
۰
Vendsyssel FF
inprogress
۱۷:۰۰
Arka Gdynia
۲
۲
Stomil Olsztyn
Finished
۱۳:۳۰
NK Domzale
۴
۲
Aluminij
inprogress
۱۵:۳۰
Naestved BK
۱
۱
B93 Kopenhagen
inprogress
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۲
۲
SC Rheindorf Altach
inprogress
۱۶:۳۰
Zenit Penza
۴
۴
Znamya Noginsk
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۴
۴
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۲
۲
FC Hunedoara
Finished
۱۳:۳۰
FC Midtjylland
۴
۰
OB Odense
inprogress
۱۵:۳۰
Notodden FK
۱
۴
Odds Ballklubb
inprogress
۱۵:۳۰
LASK Linz
۳
۱
TS Wisla Krakow
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۱
۱
IF Elfsborg
inprogress
۱۶:۳۰
CSKA Moscow
۰
۰
Partizan Belgrade
inprogress
۱۷:۳۰
Malmo FF
۰
۰
FC Nordsjaelland
inprogress
۱۷:۳۰
  India I-League
Roundglass Punjab FC
۲
۰
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Faisaly Harmah
۰
۰
Al Riyadh
inprogress
۱۶:۱۰
Hajer
۱
۰
Al-Arabi Al-Saudi
inprogress
۱۶:۰۵
Najran SC
۰
۰
Ohod Madinah
inprogress
۱۶:۲۵
Al Kholood
۰
۱
AL Ain
inprogress
۱۶:۱۵
  Mexico Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۶:۳۵
  Brazil Baiano 1
Esporte Clube Vitoria BA
۳
۰
Doce Mel
Finished
۰۱:۴۵
Bahia de Feira
۰
۰
Barcelona Ilheus BA
Finished
۰۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
  Israel Liga Alef South
Sport Club Dimona
۵
۳
Hapoel Bikat HaYarden
Finished
۱۳:۴۵
Shimshon Kafr Qasim
۱
۰
Bnei Eilat
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Herzeliya
۱
۲
Ironi Kuseifa
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Modiin
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Holon Yermiyahu
Finished
۱۴:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Ittihad
۱
۰
Al-Majd
Finished
۱۴:۳۰
Foutoua
۱
۱
Al-Wathbah
Finished
۱۴:۳۰
Al-Karamah
۰
۰
Jableh SC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Estrela do Norte ES
۱
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Criciuma EC
۰
۱
Marcilio Dias
Finished
۰۳:۳۰
Joinville EC
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۳۰
  Egypt Premier League
Aswan FC
۱
۲
El Geish
inprogress
۱۶:۱۵
El Ismaily Sporting Club
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Queimadense
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۳:۰۰
  Finland Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۲
۰
IFK Mariehamn
inprogress
۱۶:۳۰
  England Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U21
۱
۲
Southampton U21
inprogress
۱۶:۳۰
Norwich City U21
۰
۰
Leeds United U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Safa
۱
۰
Al Akhaa Al Ahli
inprogress
۱۵:۴۵
Al Hikma Beirut
۰
۰
Tripoli SC
inprogress
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۰
۲
Tadamon Sour
inprogress
۱۵:۴۵
  Israel Liga Bet South
MS Shikun Hamizrah
۲
۲
Maccabi Beer Sheva
Finished
۱۳:۰۰
Hapoel Ganey Tikva
۰
۰
Hapoel Kiriat Ono
Finished
۱۳:۱۵
Beitar Petah Tikva
۱
۱
Hapoel Azor
Finished
۱۵:۰۰
MS Jerusalem
۳
۳
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۲:۳۰
Sderot FC
۰
۳
Agudat Sport Nordia Jerusalem
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۰
۳
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Ironi Amishav
۱
۱
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
Finished
۱۵:۰۰
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۲
Muktijoddha SKC
Finished
۱۲:۳۰
Azampur FC Uttara
۱
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۲:۳۰
Abahani Limited
۲
۰
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Moto Club
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Liga Profesional Reserve
Union Santa Fe Reserves
۲
۲
Banfield Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Reserves
۱
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Godoy Cruz Reserves
۱
۱
Barracas Central Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef North
Ironi Nescher
۲
۲
Sport Club Tira
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Bueine
۰
۳
Hapoel Raanana
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۰
MS Tzeirey Taibe
Finished
۱۵:۰۰
Ihud Bnei Shefaram
۵
۰
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۰
۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۲:۳۰
Tzeirei Kfar Kana
۴
۱
Maccabi Tamra FC
Finished
۱۵:۱۵
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
۲
۰
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kaukab
۳
۴
Hapoel Kfar Kana
Finished
۱۴:۴۵
  Rwanda National League
Police FC
۱
۱
Espoir FC
inprogress
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۱
۰
Fursan Hispania FC
inprogress
۱۶:۴۰
Gulf Heroes FC
۱
۰
Dubai City FC
inprogress
۱۶:۴۰
  Brazil Paranaense 1
Londrina EC
۳
۲
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Algeria U19 League
AS Khroub U19
۱
۰
CA Batna U19
Finished
۱۱:۳۰
RC Kouba U19
۱
۱
ASO Chlef U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Tlemcen U19
۰
۲
Academie FAF U19
Finished
۱۱:۳۰
  Israel Liga Bet North
Beitar Naharia
۳
۱
Hapoel Ironi Safed
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Yafia
۰
۱
FC Ahva Kfar Manda
inprogress
۱۶:۰۰
Rubi Shapira
۳
۲
Bnei HaGolan Vehagalil
Finished
۱۵:۰۰
MS Tirat HaCarmel
۰
۲
Tzerei Umm al-Fahm
Finished
۱۲:۳۰
  England Professional Development League
Sheffield Wednesday U21
۳
۲
Crewe Alexandra U21
Finished
۱۵:۳۰
Ipswich U21
۲
۱
Colchester U21
inprogress
۱۶:۳۰
Birmingham City U21
۰
۱
Hull City U21
inprogress
۱۷:۰۰
  Lebanon Division 2
Shabab Baalbak
۱
۱
Bent Jbeil
inprogress
۱۵:۴۵
  Egypt Division 2
El Hammam
۲
۰
Al Magd
inprogress
۱۶:۰۰
  Egypt Premier League Women
El Amireya (W)
۲
۰
Bank Ahli (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Delphi SC (W)
۰
۰
Pyramids FC (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
Fortaleza CE
۱
۰
Sergipe SE
Finished
۰۲:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Petach Tikva
۰
۱
Hapoel Afula
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۱
۰
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۱۶:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۳
۱
KAFR Qasim
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۰
۰
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۰
۰
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۱۶:۳۰
  Bahrain Premier League
East Riffa
۰
۰
Al Shabab Manana
inprogress
۱۷:۰۰
Al-Hala
-
-
Bahrain SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  India Santosh Trophy
Himachal Pradesh
۱
۲
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۱
۱
Chandigarh FA
Finished
۱۲:۰۰
  Tunisia Tunisia Cup
CS Hammam-Lif
۱
۰
CS Korba
inprogress
۱۶:۰۰
JS Kairouan
۰
۰
Stade Sportif Sfaxien
inprogress
۱۶:۰۰
Sporting Ben Arous
۰
۲
FC Hammamet
inprogress
۱۶:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
AEK Athens B
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
inprogress
۱۶:۴۵
  Brazil Potiguar 1st Division
ABC Futebol Clube
۵
۱
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
  Palestine West Bank League
Shabab Al Amaari
۰
۲
Taraji Wadi Al Nes
inprogress
۱۶:۳۰
Shabab Al-Dhahiriya SC
۰
۰
Shabab Al Khaleel
inprogress
۱۶:۳۰
  Algeria League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۲:۳۰
ASE Alger Center (W)
۰
۱
JF Khroub (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Bejaia (W)
۰
۲
CF Akbou (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al Kuwait
۰
۰
Al-Salmiyah
inprogress
۱۷:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۱
۰
Naft Al-Basra SC
inprogress
۱۷:۰۰
  Israel Ligat-Al Women
Maccabi Kishronot Hadera (W)
۰
۰
Hapoel Petah Tikva (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Ghana Premier League
Legon Cities FC
-
-
Bechem United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Puebla U20
-
-
Monterrey U20
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  South Africa 1st Division
Platinum City Rovers
۰
۰
Hungry Lions FC
inprogress
۱۷:۰۰
Venda FC
۱
۰
Tshakhuma Tsha Madzivhadila
inprogress
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید